ADVENTNÍ TVOŘENÍ 2.12.2017

Nastal adventní čas a jako každý rok jsme se opět sešly s maminkami našeho klubu při adventním tvoření. Milou společnost nám dělaly také naše děti, které nás ohromily svou kreativitou. Vše se konalo v prostorách Rolničky Tábor. Díky jejich ochotě jsme mohly naše tvoření uskutečnit.  Pod rukama nám vznikaly netradiční Vánoční dekorace, které dovolovaly popustit uzdu naší fantazii, využívali jsme přírodní materiály, přízdoby, dřevo.  Inspirovali jsme jeden druhého a sami jsme byli nadšení ze svých výtvorů.  Všichni jsme si užívali vánoční atmosféru, tu dokreslovala nejen vůně jehličí, naše úsměvy, ale i koledy, které prostě nesměly chybět.

Čas, který jsme měly vyčleněný rychle utíkal a my jsme se musely rozloučit a rozejít se do svých domovů. Zážitky ze setkání v nás budou ještě chvíli doznívat a budou nás pomalu přibližovat k blížícím se vánočním svátkům 2017.

Tato akce se mohla uskutečnit, pouze díky finanční podpoře Města Tábor.

Všem přejeme krásné prožití Adventu a svátků vánočních.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *