ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI

V podvečer poslední letošní srpnové soboty jsme se sešli na Kozím Hrádku, abychom se vesele a zároveň důstojně rozloučili s odcházejícími prázdninami. Většina z nás si nejprve prohlédla zříceninu hradu. Připomněli jsme si především dobu, kdy zde žil a kázal Mistr Jan Hus.

Poté jsme se sesedli u ohniště místní hospůdky. Opékali jsme buřtíky, zapíjeli je mokem z restaurace, sdělovali si navzájem své prázdninové zážitky.Sezení nám zpříjemnila svou hudební produkcí Dana Šulcová. Ač začátečnice, přesto jsme si při její kytaře pěkně zazpívali, někteří i zatančili. Sem tam nějaký nepovedený akord nás nerozladil.

Děti vyzkoušely atrakce na místním hřišťátku. K celkově dobré náladě přispělo i vzájemné zápolení v hodu smrkovými šiškami na cíl. Aby konec prázdnin nebyl pro naše dítka tak krutý, vylepšili jsme jim ho sladkou odměnou. Celý podvečer u ohýnku proběhl v pohodovém duchu.

A s elánem vyrážíme vstříc novému školnímu roku.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *